Udržení sexuálního života během léčby nádorových onemocnění může být náročné. Proto ve spolupráci s organizací Freya pořádá ONKO Unie v rámci cyklu věnovanému sexuálnímu zdraví onkologických pacientek webinář a workshop na toto téma.

Začínáme webinářem, který se uskuteční už toto úterý, 18. října 2022 od 16 do 19 hodin. Jeho hostem bude paní Eva, která sama prožila onkologické onemocnění.

Webinář je zdarma a bude se věnovat tématu sexuality žen s nebo po prodělaném onkologickém onemocnění – co se může změnit v oblasti těla a prožívání díky onkologickému onemocnění, co mohou ženy samy pro sebe udělat a co jim může pomoci v partnerství.

Na webinář se v den konání připojíte prostřednictvím tohoto odkazu (Google Meet).


Pokračovat budeme ještě na podzim workshopem, který je rozdělen na dvě části a uskuteční se tedy ve dvou termínech25. října a 29. listopadu 2022 vždy od 14 do 17 hodin v Animika Hub na Praze 8.

Díky grantu je účast na workshopu zdarma, z důvodu kapacity však prosíme o registraci předem do 23. 10. Provedete ji prostřednictvím jednoduchého formuláře na tomto odkazu.

Workshop je určený všem ženám, které se chtějí dozvědět víc o vlivu onkologického onemocnění na prožívání sexuality a vztahu k vlastnímu tělu. Během workshopu se dotkneme témat sebepéče, potřeb a osobních zdrojů a skrze jemná a bezpečná tělová cvičení prozkoumáme vlastní vitalitu, kreativitu a spontaneitu. Workshop nabídne příležitost pro odpočinek i doplnění sil.

Během workshopu spojíme teorii a práci s tělem. Vyzkoušíte si drobná biosyntetická cvičení. Doporučujeme si s sebou vzít pohodlné oblečení.

Workshop povedou terapeutky s biosyntetickým výcvikem. Jejich medailonky najdete zde.

Máte dotaz? Napište nám: info@onko-unie.cz.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *