Udržení sexuálního života během léčby nádorových onemocnění může být náročné. Proto ve spolupráci s organizací Freya pořádá ONKO Unie v rámci cyklu věnovanému sexuálnímu zdraví onkologických pacientek webináře a workshopy na toto téma.

Začínáme webinářem, který se uskuteční už 26. září, další potom 18. října 2022 od 16 do 19 hodin. Jeho hostem bude i paní Eva, která sama prožila onkologické onemocnění a celým webinářem Vás provedou lektorky organizace Freya.

Webinář je zdarma a bude se věnovat tématu sexuality žen s nebo po prodělaném onkologickém onemocnění – co se může změnit v oblasti těla a prožívání díky onkologickému onemocnění, co mohou ženy samy pro sebe udělat a co jim může pomoci v partnerství.

Na webinář se v den konání připojíte prostřednictvím tohoto odkazu (Google Meet).


Pokračovat budeme ještě na podzim dvěma workshopy, které se uskuteční ve dvou termínech25. října a 10. listopadu 2022 vždy od 16 do 18 hodin. První workshop se koná v Animika Hub na Praze 8, druhý v prostorách organizace Freya.

Díky grantu je účast na workshopu zdarma, z důvodu kapacity však prosíme o registraci předem do 20. 10. Provedete ji prostřednictvím jednoduchého formuláře na tomto odkazu.

Workshop je určený všem ženám, které se chtějí dozvědět víc o vlivu onkologického onemocnění na prožívání sexuality a vztahu k vlastnímu tělu. Během workshopu se dotkneme témat sebepéče, potřeb a osobních zdrojů a skrze jemná a bezpečná tělová cvičení prozkoumáme vlastní vitalitu, kreativitu a spontaneitu. Workshop nabídne příležitost pro odpočinek i doplnění sil.

Během workshopu spojíme teorii a práci s tělem. Vyzkoušíte si drobná biosyntetická cvičení. Doporučujeme si s sebou vzít pohodlné oblečení.

Workshop povedou terapeutky s biosyntetickým výcvikem. Jejich medailonky najdete zde.

Máte dotaz? Napište nám: info@onko-unie.cz.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *